top of page

F12020 Sponsorluk Anlaşması

Thrustmaster.png

TR Endurance League olarak F12020 sezonunda Thrustmaster ile sponsorluk anlaşmasına vardığımızı duyurmaktan onur duyarız. 

Dünyanın en büyük yarış ve uçuş simülasyonu aksesuarları üreticilerinden Thrustmaster dünyada bu konuda birçok ödül almış ve birçok ödüllü patente sahiptir. Thrustmaster 30 yıllı aşmış geçmişiyle Sim dünyasındaki en eski buluşlara sahiptir. Ar-GE ve kalite konusuna verdiği önemle yılllar boyu rakipsiz bir şekilde pazara hakim olmuştur.

Thrustmaster’ın sahip olduğu eko-sistem sayesinde bir simülasyon oyuncusunun kullanması gereken tüm ürünlere sahiptir.

 

Thrustmaster bir çok dünya deviyle iş birliği yaparak ürün geliştirmeye devam etmektedir. Bu iş birlikleri Sony Playstation, Ferrari, Formula 1, Sparco, USA Air Foce, Ace Combat, Gran Tourismo gibi markalardır. Bu markalarla beraber ürün üreten Thrustmaster kalite ve algı konusunda rakiplerine göre çok farklı bir noktadadır.

Thrustmaster Yarış Direksiyonu Modelleri:

Thrustmaster, T-GT, T300 RS GT, TS-XW Racer, T150, T150 Ferrari, T150 RS PRO, TMX Force Feedback, TMX PRO, TX ITALIA, TX LEATHER Edition, TS-PC RACER Ferrari 488 Challenge Edition, TS-PC Racer, T80 Racing Wheel Official Sony licensed PS4®, T80 488 GTB, 458 Spider, 458 ITALIA Wheel for PC, Red Legend Edition gibi modellere sahiptir.

 

Thrustmaster Direksiyon Simidi (Add-On) Modelleri:

TM Rally Sparco R383 Mod, TM COMPETITION WHEEL Add-On Sparco P310 Mod, FERRARI F1 WHEEL ADD-ON, TM LEATHER 28 GT ADD-ON, FERRARI GTE F458 WHEEL ADD-ON, TM OPEN WHEEL Add-on, F599XX EVO 30 WHEEL ADD-ON ALCANTARA EDITION gibi modelleri vardır.

Thrustmaster TH8A Vites, Thrustmaster TSSH El Freni, Thrustmaster Led Göster Ekranı gibi bir çok ürünü de gelbura.com da bulabilirsiniz.

 

Joystick Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Joystick alırken daha çok bütçeye bakmalısınız en iyi uçuş joystickleri gerçeklerle birebirdir, bir helikopterin veya uçağın içindekiyle farksız olan Thrustmaster Hotas Wartog setiyle kendi kokpitinizi kurup gerçek uçuşa yakın bir deneyime dönüştürebilirsiniz. Bu ürünler eğitimlerde ve similasyonlarda çok fazla kullanılmaktadır. Hotas sistemi Thrustmasterın joystick ailesine yansımıştır. Hotas sisteminde ana joystick ve Gaz Sistemi mevcutdur. Uçuş Pedalları da eklenince tam set olmaktadır.

 

Thrustmaster Joystick ve Uçuş Sistemi Modelleri:

Thrustmaster Hotas Wartog Uçuş Seti, TM Hotas Magnetic Base, HOTAS WARTHOG DUAL THROTTLES, Hotas Wartog Flight Stick, FA-18C Hornet HOTAS Add-On Grip, F-16C Viper, T.FLIGHT HOTAS 4, T.FLIGHT HOTAS ONE, T.FLIGHT HOTAS X, T.Flight 16000 FCS, T.16000M FCS HOTAS, T.16000M FCS Flight Pack, MFD COUGAR, TWCS THROTTLE, T.FLIGHT STICK X, T.Flight Full Kit, TFRP RUDDER, TPR Pendular RUDDER, T-FLIGHT HOTAS 4 ACE COMBAT 7 SKIES UNKNOWN, T-FLIGHT HOTAS ONE ACE COMBAT 7 Limited EDITION

Thrustmaster Kulaklıklar ;

Thrustmaster grup şirketi dünyaca ünlü ses markası Hercules ın ses deneyimini Kulaklıklarına yansıtmıştır, Thrustmaster kulaklıkları her oyunda kullanılabilmekte ve çok kaliteli bir deneyime sizi davet etmektedir.

Thrustmaster Ferrari Sucuderia Kullaklık Serisi ile ciddi ilgi görmektedir.

Thrustmaster 2020 yılı itibariyle Eswap Pro Controller adında dünyanın ilk modüler mekanik gamepad ini pazara sürmüş ve ciddi ilgi görmüştür. Eswap Pro Controller ' in ayarlana bilir seviye yazılımı ve oyuna göre değiştirilebilir modüler yapısı ciddi fark yaratarak espor camiasına Thrustmaster tarafından sunulan bir hediye ye dönüşmüştür. Marka Eswap pro Controller ürünüyle Gamepad pazarında büyük bir sıçrama yapmıştır.

Thrustmaster ürünlerini garantili olarak globally.com.trgelbura.com, hepsiburada.com ve Ortombo üzerinden alabilirsiniz.

bottom of page